سخن بنیانگذار

سخن بنیانگذار

بنیان کاری را بنا نهادیم با اعتقاد راسخ به این امر که خدمت به نوع بشر ، متعالی ترین هدف وجودی انسانهاست . در این راستا کار آفرینی در عرصه سازندگی و تولید را به عنوان بهترین راه نیل به این هدف بر گزیدیم.

امروز افتخار داریم که بگوییم صنایع فلزی چناقچی پس از گذشت بیش از سی سال فعالیت مستمر با فراز و نشیب ها و پیشرفتهای متفاوت ، تجربه ای درخشان در ایفای تعهدات خود به عنوان یک شرکت مطرح پیمانکاری داشته و توانسته است ظرفیت های بالای خود را در در عرصه های عمرانی صنایع فلزی و فولادکشور ثابت کند.

تغییرات ساختاری مجموعه طی سالیان گذشته .همه در راستای رسیدن به مجموعه ای توانمند با ظرفیت اجرایی و عملیاتی بالا بوده است اگر چه برخی از این تغییرات در سالهای گذشته به محک تجربه ، با آزمون و خطا همراه بوده ، لیکن امروز می توانیم بگوییم مجموعه ما پشتوانه عظیمی از تجربه اجرایی ، دانش مدیریتی و ا ندوخته ارزشمندی از نیروی انسانی کارآمد ، توانمند و دلسوز داردکه همگی در راستای ارزشها، منشها و باورهای حاکم در مجموعه حرکت می کنند.

به امید آنکه نیروی محرکه ی موثری در چرخه اقتصاد کشورمان باشیم پای به عرصه صنعت گذارده ایم وهمچنان با چشم انداز بلند مدت و آرزوی پیشرفت روز افزون و آبادانی میهنمان در کنار قله دماونداستوارایستاده ایم .